BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Parodykit man tą invalidą.

Darbe eidamas į tualetą pastebėjau, kad greta esančio tualeto skirto neįgaliesiems durys - užrakintos. Ir perkratęs atmintį prisiminiau, kad prie daugumos tokių dažniausiai puikuojasi užrašai “Rakto ieškokite pas…”, “Norėdami pasinaudoti kreipkitės į…” WTF?! Čia tikriausiai reikėtų versti “Neįgalūs asmenys pas mus nepageidaujami…” ar “Negali atsistoti - nėr ko myžti”. Kodėl visiem kitiem - prašom durys plačiai atvertos, o žmogui su vežimėliu - dar reikia įrodinėt, kad jis ne kupranugaris?

Rodyk draugams

Komentarai (4)

shiny2008-02-27 17:57

bet zinok ir svedijoj taip buna. bet is dalies kartais del to kad siaip beveik visur vieshi tuoletai mokami, reik i duru spyna imest 5 kronas pvz, o invalidu tiesiog uzrakinti. bet uztat jiems nereiktu moket jei jau naudotusi (:
o siaip gal dar logika tame kad invalidu tuoletuose sumontuoja spec tureklus ir siaip gal brangiau irengimas kainuoja tai ir saugo nuo "paprastu" vartotoju? nezinau.. bet siaip niekad nebuvau pagalvojus kad cia kokia nors diskriminacija (:

JOG2008-02-27 18:04

Gerai jum Švedijoj :) LT viešieji tualetai - dar tolimas rytojus.

Redagavo JOG 2008-02-27 18:04

shiny2008-02-27 19:00

nežinau ar didelis gerumas jei net nuejus i kavine ar prekybos centra dar turi papildomai moket uz tuoleta (: kartais uzknisa. Lietuvoj tikrai daug daugiau galimybiu nemokamai pasinaudot

JOG2008-02-27 19:05

Na jei parduotuvėj ar kavinėj - tada taip - nėr smagumo. Bet aš dabar kažkaip nepamenu Vilniuje kavinės kurios sanmazgas iš vis būtų pritaikytas neįgaliems, na gal kokia viena vieta pasamonės užkabory ir šmėžuoja.

Rašyti komentarą

Tavo komentaras